O Nas

Firma ELPROJECT Polska Sp. z o.o. od samego początku istnienia miała na celu wspieranie klientów w trakcie całego procesu budowlanego, począwszy od prac koncepcyjnych, poprzez tworzenie projektów budowlanych, aż po nadzór nad ich realizacją.

W początkowej fazie rozwoju byliśmy skupieni na wykonywaniu projektów budowalnych branży energetycznej, oświetlenia drogowego, teletechnicznej oraz instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych specjalnego przeznaczenia.

Zapotrzebowanie rynku na wielobranżowe Nadzory Inwestorskie okazało się na tyle duże, że jako jedni z nielicznych zdecydowaliśmy się skupić branżę budowalną w jednym miejscu, tworząc Niezależną Bazę Inspektorów Nadzoru, dzięki czemu wychodząc naprzeciw oczekiwaniu runku proponujemy Outsourcing w branży budowalnej pośrednicząc w zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników podsiadających uprawnienia budowlane.

Dzięki zaangażowaniu całego Zespołu firma ELPROJECT POLSKA Sp. z o.o. została wyróżniona za projekt: „Administracyjny System Obsługi Projektu (ASOP)” w konkursie im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „LAUR INNOWACYJNOŚCI 2016”  oraz zostaliśmy przyjęcie w poczet firm skupionych wokół Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) (niem. Deutsch-Polnische Industrie- und Handelskammer, AHK Polen).

Zapraszam do współpracy

podp

Radosław Kaczmarek

Prezes Zarządu

KONTAKT

Dopasujemy się do Ciebie!

EMAIL

office@elproject.com.pl

TELEFON

22 668 43 95